Blog
Pokój z kulą w głowie
legionnaire
legionnaire "Tolerować nie znaczy zapomni
25 obserwujących 208 notek 291642 odsłony
legionnaire, 9 października 2012 r.

Co zawiera polska "czarna skrzynka" ze Smoleńska ?

Na naszych oczach wychodzą na światło dnia kolejne dowody na kłamstwa jakich dopuszczono się w sprawie tzw. "katastrofy smoleńskiej". Sprawa dawno przerosła już nierząd i usłużne mu łże-media. Dzięki determinacji rodzin poległych pod Smoleńskiem i wsparciu niezależnych ekspertów prawda wychodzi na światło dnia. Nikt już tego procesu nie jest w stanie ukryć i powstrzymać.

"... Raport ATM z badania odczytów polskiej czarnej skrzynki tupolewa mówi, że na jego pokładzie jeszcze przed uderzeniem w ziemię doszło do bardzo poważnych, lawinowo następujących awarii. Największa liczba z nich przypada na TAWS 38. My ten punkt od początku wskazywaliśmy jako punkt szczególny. Komisja Millera ukryła go, ignorując ustalenia ATM ..." - mówi prof. Kazimierz Nowaczyk z University of Maryland w USA.Zapraszam Was na wywiad, jakiego udzielił dziś ekspert Zespołu Parlamentarnego ds. wyjaśnienia przyczyn "katastrofy smoleńskiej" prof. Kazimierz Nowaczyk. (KaNo)

W rozmowie z Anitą Gargas mówi on m.in. o tym, co wynika z raportu ATM dotyczącego badania odczytów polskiej czarnej skrzynki ... 

  

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Uwaga! Zmieniliśmy sposób komentowania, ale nadal możesz przeczytać stare komentarze do tego wpisu.

Zobacz komentarze

Tematy w dziale